PLATFORMUMUZDAKİ FİRMALARDAN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİN YORUMLARI

Şırnak Beko Taşımacılık   28-12-2023

çok iyi çok memnun kaldık işlerinde çok iyiler

Natoyolu Burhan Asansörlü Nakliyat   29-01-2023

Güvenilir bir nakliyat firması ararken arkadaşımın tavsiyesiyle Burhan Nakliyat tanıştım son derece titiz ve profesyonel bir firma, herkese tavsiye edebilirim.

Nallıhan Beko Taşımacılık   29-01-2023

Ev taşımak herkes gibi bizim de korkumu rüyamızdı. Birçok nakliyat firmasını araştırdıktan sonra Beko Nakliyat firmasında karar kıldık. Gerçekten de doğru bir karar vermişiz. İşinin uzmanı profesyonel bir firma çalışanları gayet düzgün insanlar insan eşyasını herkese taşı demeye çekiniyor ancak Beko Nakliyatla gönül rahatlığıyla herkes eşyasını taşınabilir. Tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

Seyranbağları Burhan Asansörlü Nakliyat   29-01-2023

Yeni evimizi aldıktan sonra işyerinden bir arkadaşımın tavsiyesiyle Burhan Nakliyat firmasına ulaştım. Açıkçası piyasada profesyonel kelimesini hak eden bir firma ve son derece düzgün çalıştılar. Söz verdikleri saatte gelip koca evi söz verdikleri saatte Adapazarına taşıdılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum

Natoyolu Serhat Evden Eve Nakliyat   29-01-2023

Taşınacağınız zaman kendi imkanlarınızla taşınmayı ne zaman deneseniz, sorun yaşıyorsunuz. Ben bunu defalarca yaşadım. Bundan sonra firmalarla anlaşmaya yemin etmiştim. Ankarada yaşadığım için buradaki firmaları tercih ediyordum. Daha önceki hiçbir firmadan memnun kalmadığım için bizim banka şubesinin müdür Ayşe Hanımdan tavsiye aldım. Serhat Evden Eve Nakliyat firmasını bana önerdi ve ben de ona güvenerek firmadan hizmet aldım. Şok olmuştum. İlk defa zamanında gelip taşımacılık işlemine başlayan bir firma görmüştüm ve kesinlikle mükemmel bir hizmet verdiler. Tüm eşyalarım sorunsuz taşınmıştı ve ben de kendilerine teşekkür ettim. Biraz pahalıydı ama olsun.

Pursaklar Merinos Nakliyat   29-01-2023

Merinos Nakliyata ev taşıma hizmetlerinde göstermiş oldukları özveriden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eşyalarımda en ufak bir çizik bile oluşmadı. Bu ay bir kez daha kendileriyle çalışacağım.

Ostim Cihan Asansörlü Nakliyat   29-01-2023

Cihan Nakliyatın, hızlı ve pratik taşıma işlemi sayesinde çok kısa bir zamanda evimi taşıyabildim. Bu alanda daha iyisi yok.

Pursaklar Burhan Asansörlü Nakliyat   29-01-2023

Daha önce evimizi kardeşlerimle kendimiz taşımıştık ve açıkçası mobilyalara ciddi zarar vermiştik. Bu sefer internetten Burhan Nakliyat firmasını buldum. Hakkında yazılan olumlu yorumları da okuyunca çalışmaya karar verdim. Biz evi taşıyacağız diye kendimize eziyet etmişiz. İşin profesyoneli bir firma varken gerçekten de işi bilmeyene teslim etmeye gerek yok. Adamlar evi o kadar güzel taşıdı ki aldıkları para helal olsun dedim. Ne bir eşyaya zarar geldi ne de bir komşu rahatsız oldu. Çalışanları da çok temiz çocuklar ve sağ olsunlar çok kısa sürede evi toparladılar. Nakliye firması arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Mamak Beko Taşımacılık   29-01-2023

Selam. Normalde ben sitelere pek yazı yazmam ama Beko Taşımacılık firmasının verdiği mükemmel hizmeti karşılıksız bırakmak istemedim. Evimi taşımam gerektiği bir gün yana yakıla firma ararken, A101 çalışanlarından Mesut Beyin tavsiyesi üzerine bu firmaya ulaştım. Oldukça rahat şekilde evimi taşıdılar. Çok teşekkür ederim.

Ostim Can Nakliyat   29-01-2023

Evden eve nakliyat firması araştırmalarımda kendilerini tanıdığım Merinos Nakliyat işin ilk dakikasından son dakikasına kadar oldukça değerli bir hizmet sundu. Tavsiye ediyorum.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şehir seçiniz

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Ankara Can Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat