PLATFORMUMUZDAKİ FİRMALARDAN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİN YORUMLARI

Pursaklar Evkur Şehir İçi Nakliyat   09-06-2024

Daha önce evden eve nakliyat hizmeti sırasında edindiğim kötü tecrübeler Evkur Nakliyata kuşkulu ve ön yargılı bir şekilde bakmama neden olsa da birkaç saatte sona eren taşıma işleminin kusursuz olmasını sağlayan tüm firma personellerine teşekkür ediyorum.

Karapürçek Evkur Şehir İçi Nakliyat   09-06-2024

Selam arkadaşlar. Her zaman işini iyi yapanın arkasında oldum. Geçen hafta taşınmam gerektiği için nakliyat firması aramaya başlamıştım. Evi toparlayacak ve paketleyecek vaktim bile olmadığı için, bu işi de yapacak güvenilir bir firma arıyordum. Sonunda imdadıma bizim üniversitedeki bölüm başkanı Hasan Beyin daha önceden hizmet aldığı Evkur Şehir İçi Nakliyat firması yetişti. Kendileri hem evimdeki eşyaları topladılar, hem de paketlediler. Daha sonra profesyonel ekibiyle gelip evimdeki eşyaları sorunsuz olarak taşıyıp gittiler. Gerçekten şimdiye kadar aldığım en iyi hizmeti almıştım. Eşyalarımı kontrol ettiğim zaman hiç çizik bile olmadığını gördüm. Sağ olsunlar hiç bu kadar memnun kalmamıştım.

Ostim Erden Nakliyat   09-06-2024

Nitelikli bir taşımacılık hizmeti almak içi kapısını çaldığım pek çok firma önüme ütopik rakamlar çıkardı. Tam bu işlemi makul fiyatlarla halledebilmeye olan inancımı yitirdiğim sırada arkadaşımın önerisi ile Erden Nakliyatla tanıştım. Artık ucuza kaliteli hizmet alabiliyorum.

Seyranbağları Erden Nakliyat   09-06-2024

Bu zamana kadar onlarca kez taşınmış biri olarak, piyasadaki çoğu profesyonel ev taşıma firmasına aşinayım. Bu zamanda kadar pek çok kez, acil durumlarda eşyalarımın taşınması için güvenebileceğim bir evden eve taşıma şirketi aramak zorunda kaldım. Ancak tüm bu detaylı taşıma şirketi arayışlarım, Erden Nakliyat ile tanıştıktan sonra sona erdi. Aradığım tüm özellikleri tek bir nakliyat şirketinde bulabildiğim için bundan sonra yoluma Erden Nakliyat ile devam edeceğim.

Akyurt Erden Nakliyat   09-06-2024

Ailemin işi dolayısıyla sık sık taşınmak durumunda kalıyoruz. Başlarda herhangi bir profesyonel ev taşıma firması ile işimizi halledebilsek bir müddet sonra bu işlem maddi olarak büyük bir yük haline geldi. Eşyalarımızı aynı kalite ve güvenlik ile daha uygun fiyata taşıtabilmenin yollarını ararken Erden Nakliyat ile tanıştık. Erden Nakliyat, her türlü taşınma işlemimizi son derece kısa bir süre içerisine gerçekleştirerek verimli bir hizmet almamızı sağlıyor.

Ostim Erden Nakliyat   09-06-2024

Her zaman en iyi firmalarla çalışmaya özen gösteririm. Alanının en iyisi olduğunu gördüğüm Erden Nakliyat firmasını zaten bizim hemşire arkadaşlardan Neriman Hanımda tavsiye edince güvencem artmıştı. Söyledikleri saatte geldiler, evimi rahatlıkla taşıdılar ve gittiler. Gerçekten profesyonel çalışıyorlar ve hiç sorun yaşatmıyorlar. Teşekkür eder, tavsiye ederim.

Gümüşhane Erden Nakliyat   09-06-2024

Ailemin işi dolayısıyla sık sık taşınmak durumunda kalıyoruz. Başlarda herhangi bir profesyonel ev taşıma firması ile işimizi halledebilsek bir müddet sonra bu işlem maddi olarak büyük bir yük haline geldi. Eşyalarımızı aynı kalite ve güvenlik ile daha uygun fiyata taşıtabilmenin yollarını ararken Erden Nakliyat ile tanıştık. Erden Nakliyat, her türlü taşınma işlemimizi son derece kısa bir süre içerisine gerçekleştirerek verimli bir hizmet almamızı sağlıyor.

Natoyolu Burhan Asansörlü Nakliyat   09-06-2024

Normal zamanlarda bizim arkadaşlarla birlikte evlerimizi taşırız. 5 6 kişi ama hep eşyalar zarar görüyordu. Yine taşınma ihtiyacım olduğu zaman, bu sefer nakliyat firmasıyla taşınmayı kafaya koymuştum. A101de çalışıyorum. Mağazada bulunan Hasan arkadaşım daha önce taşınacak memnun kaldığı Burhan Asansörlü Nakliyat firmasını bana önerdi. Ben de numarasını alarak hemen aradım. Gerçekten söylediği kadar vardı. Kesinlikle söyledikleri saatte geldiler ve evimi olağanüstü hızlı ve kontrollü bir şekilde taşıdılar. Gerçekten memnun kaldığım bir hizmet almayalı oldukça uzun zaman olmuştu. Tüm eşyalarımı sorunsuz olarak taşıyıp, yeni evime yerleştirdiler. Herkese teşekkür ederim.

Natoyolu Cihan Asansörlü Nakliyat   09-06-2024

Taşınma süreci başlı başına yorucu ve masraflı bir iştir. Son dönemlerde sıklıkla taşınamam gerektiği için artık bu masraflardan ve tempodan çok sıkılmıştım. Cihan Nakliyat, benim yerime taşınma işleminin tüm zorluğunu üstlendi. Cihan Nakliyat sayesinde, günlerce uğraşmama gerek kalmadan tüm eşyalarım eksiksiz bir şekilde istediğim yere taşınmış oldu.

Pursaklar Beko Taşımacılık   09-06-2024

Selam. Normalde ben sitelere pek yazı yazmam ama Beko Taşımacılık firmasının verdiği mükemmel hizmeti karşılıksız bırakmak istemedim. Evimi taşımam gerektiği bir gün yana yakıla firma ararken, A101 çalışanlarından Mesut Beyin tavsiyesi üzerine bu firmaya ulaştım. Oldukça rahat şekilde evimi taşıdılar. Çok teşekkür ederim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şehir seçiniz

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Ankara Can Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat